Олена Белікова
Щасливі діти! Дякуємо за неймовірний відпочинок сина! Окрема подяка персоналу табору! Обовʼязково повернемося до вас!
Ольга Будяківська
Мої діти (троє) відпочивають в Козацькій Фортеці з 2010 року! Щороку! І вважають цей табір найкращим в Україні. Старша виросла. Даша вже стала інструктором, Молодша Ярослава - помічниця. І всі вдячні Фортеці за яскравість життя, дружбу, гру, щирість. В Фортеці вони навчились цінувати дружбу, перемагати свою власну лінь, цінувати свої досягнення, цінувати ставлення дорослих, За зі місяці з Фортецею вони придбали більше, ніж за роки в школі. Ми щиро вдічні Вам і всій команді Козацької Фортеці за вашу праці, ваш ентузіазм.
Каміла Герлинська
Молодці! Справжній козацький табір для Українців! Сили,здоров'я, натхнення всім.дякуємо за позитивні враження, незабутні спогади для наших дітей.
Марія Чудесова
Коли ми зателефонували внукові,коли він був в таборі "козацька фортеця",то він запитав - "а на наступний рік візьмете мені путівку сюди ж?". Дуже йому сподобалось там.
Людмила Тригуб
Ось і закінчилася цьогорічна подорож під назвою КОЗАЦЬКА ФОРТЕЦЯ! Дякуємо табору за чудовий відпочинок, багато вражень, позитивні емоції, заряд енергії! До наступного року!
Зоя Біленко
Неймовірна позитивна енергетика накриває після перегляду епізодів з життя 6 зміни табору " Козацька фортеця". Супер молодці козаки і козаченьки, в тому числі дві мої внученьки! Подяка, що ви мужньо переносили всі випробування і від цього тільки розгорталися ікринки радості! Особлива подяка організаторам, вихователям і всім знатним козакам і козачкам, які своїм вмінням, знаннями і щирістю душі щедро засівають якісне насіння майбутньої сили і краси України!!! З великою повагою і визнанням, Бабуся Зоя Борисівна.